Karrier, állásajánlatok

Ügyintéző

A Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság vízügyi és vízminőség-védelmi hatósági feladatok ellátására műszaki ügyintézőt keres.

Főbb feladatok:

  • vízjogi engedélyezések kiadása
  • vízügyi, és vízvédelmi hatósági feladatok műszaki szempontú ellátása
  • vízszennyezések, közérdekű bejelentések műszaki koordinálása, szakrendszerek kezelése
  • vízügyi és vízvédelmi feladatok
  • vízminőség védelem ellenőrzése
  • közérdekű bejelentések kivizsgálása
  • kapcsolattartás üzemeltetőkkel, más hatóságokkal, hatósági ügyintézés

Elvárások:

  • építőmérnök, környezetmérnök jellegű főiskolai végzettség (Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Bajai Eötvös József Főiskola)
  • előnyt jelent: vízépítés, vízrendezés szakirány
  • cselekvőképesség
  • büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány)
  • magyar állampolgárság
  • egészségügyi, pszichikai,
  • bejelentett belföldi lakóhely

Amit kínálunk:

  • barátságos munkakörnyezet
  • hosszú távú, stabil munkahely
  • illetmény a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX tv. szerint
  • jövedelem kiegészítő juttatások Cafeteria

Napi munkaidő:

Hivatali munkarendben,

H-CS: 7.30 – 16.00

P: 7.30 – 13.30.

Munkavégzés helye:

Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság (1081 Budapest, Dologház u. 1.)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázatát fényképes önéletrajzzal az fki.human@katved.gov.hu e-mail címre várjuk.