Esemény részletei


Szén-monoxid keletkezett egy budapesti lakásban

2026.06.26. 16:31
Egyéb esemény
A Rózsabokor utcába riasztották a tűzoltókat.
A szén-monoxid-érzékelő jelzése miatt riasztották a tűzoltókat Budapest negyedik kerületében, egy Rózsabokor utcai lakásba. A fővárosi hivatásos tűzoltók vonultak ki a helyszínre. Az egység méréseket végezett, és kimutatta a mérgező gázt az ingatlan levegőjében. A helyszínre várják a gázszolgáltató munkatársait.
Helyszín: Budapest, Rózsabokor utca
Vissza
Széchenyi 2020 Kohéziós Alap