Álláshirdetés - szakügyintéző (vízügyi szakterület)

2022. augusztus 04. 10:33

A Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság Hatósági Osztályának vízügyi és vízvédelmi szakterülete jogi feladatok ellátására rendvédelmi igazgatási alkalmazotti jogviszonyba jogász/igazgatás-szervező/közigazgatás-szervező végzettséggel rendelkező szakügyintézőt keres.

Amit kínálunk:

  • barátságos munkakörnyezet
  • hosszú távú, stabil munkahely
  • illetmény a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának        szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény 12. sz. melléklet „D”          munkaköri kategóriában szereplő bruttó összegek alapján
  • jövedelem kiegészítő juttatások, Cafeteria

Napi munkaidő:

Hivatali munkarendben,

H-CS: 7.30 – 16.00

P: 7.30 – 13.30.

Főbb feladatok:

  • elsőfokú vízügyi és vízvédelmi hatósági engedélyezési eljárások lefolytatása a hatályos jogszabályok figyelembevételével,
  • vízjogi engedélyek kiadása,
  • vízügyi és vízvédelmi feladatok ellátása,
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, más hatóságokkal, hatósági ügyintézés.

Elvárások:

  • Jogász/ igazgatás-szervező/közigazgatás-szervező végzettség,
  • cselekvőképesség,
  • büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány),
  • magyar állampolgárság,
  • egészségügyi, pszichikai alkalmasság,
  • bejelentett belföldi lakóhely.

Munkavégzés helye:

Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság (1081 Budapest, Dologház u. 1.)

Elérhetőségek:

061-459 24 76

061-459 24 77

sxv.giu@xngirq.tbi.uh

Széchenyi 2020 Kohéziós Alap